Data
21.12.2015
Autor:
Strona:
Pan Błażej jest wspaniałym lekarzem, kocha zwierzęta i pomaga w natrudniejszych sytuacjach.
Data
18.12.2015
Autor:
Miasto:
Strona:
Michu
ZS
http://pramed.pl
Dziękuje że nadal przyjmujecie i mam nadzieję, że nadal będzie to na wysokim poziomie
Data
07.10.2015
Autor:
Miasto:
Jan Markul
Koszalin
Pan doktor Błażej Orczyński ordynujący w Przychodni Weterynaryjnej mieszczącej się przy ul. Moniuszki 20 w Koszalinie ze swoim personelem podnosi rangętej do szczytnego poziomu odpowiadającego przychodniom specjalistycznym z zakresu mikrochirurgii.
Opinię powyższą uzasadniam na podstawie własnego przykładu.
W wyniku nieznanego bliżej zdarzenia mój kot Gustaw doznał rozległego rozcięcia rogówki oka. Przeprowadzone trwające około miesiąca leczenie farmakologiczne w jednej z lecznic weterynaryjnych na terenie Koszalina zakończono diagnozą: pojawiła się przepuklina komory przedniej oka, zaleca się leczenie specjalistyczne- najlepiej w Gdańsku!!!
W rzeczywistości doskonałym specjalistą w zakresie mikrochirurgii oka okazał się Pan doktor Błażej Orczyński z Koszalina. Bardzo istotny jest fakt, że Pan doktor przeprowadził zabieg mikrochirurgiczny oka ,w fazie gdzie wystąpiła już perforacja tej przepukliny. W wyniku posiadanej wiedzy i praktyki medycyny weterynaryjnej, profesjonalnie i szybko wykonanego zabiegu ,fachowego leczenia jak też zaangażowania personelu asystenckiego, głównie Pani Danuty Maciejewskiej kot Gustaw odzyskał bezcenne oko.
Za wszystko bardzo serdecznie dziękuję!
Data
15.07.2015
Autor:
Strona:
Co można więcej powiedzieć niż wszystkie poniższe wpisy. My także serdecznie polecamy usługi pana doktora. Pozdrawiamy wszystkich.
Data
27.05.2015
Autor:
Chciałabym podziękować Panu Błażejowi i jego załodze za uratowanie mojego psa,gdyby nie pan doktor mojego psa nie było by już z nami dziękuję bardzo za operację i serce dane naszemu Camarowi.Pozdrawiam
Data
11.02.2015
Autor:
Paulina SI
Pan Doktor jest wspaniałym weterynarzem, specjalistą we wszystkim co robi. Ma ogromne serce dla zwierząt, wspaniałe podejście i traktuje je w sposób pełen szacunku i godności. Potrafi zdobyć zaufanie swoich małych pacjentów. Rzadko się zdarza, aby lekarz miał powołanie, a Pan Doktor zdecydowanie ma powołanie, wiedzę oraz pasję :)
Data
25.10.2014
Autor:
smutna :(
Pan Doktor towarzyszył nam dzisiaj w ostatnich chwilach naszego przyjaciela - Buńka Prosiaczek niestety miał złośliwy nowotwór Tylko on miał dzisiaj dla nas czas, mimo, że daleko po godzinach pracy. Sposób potraktowania - niesamowity, chociaż byliśmy tam pierwszy raz. Dziękujemy i do zobaczenia.
Data
24.09.2014
Autor:
Anna
Polecam wszystkim pana Dr.Orczyńskiego, to miły człowiek i znakomity specjalista, nie odmawia pomocy nawet w godzinach nocnych. Dzięki jego zaangażowaniu i wielkiej determinacji mój Piesek Fafik żyje i jest w doskonałej kondycji. Dziękuję Panie Doktorze. Anna z córką.
Data
13.05.2014
Autor:
Miasto:
Strona:
Pan Błażej to Wielki Człowiek z wielkim sercem! Pomaga nawet poza godzinami swojej pracy. Jest życzliwy, serdeczny, bardzo cierpliwy i oddany zwierzakom. Odpowiada na każde nawet najgłupsze pytanie. Pani Danusia zawsze potrafi rozładować stres i wesprze ciepłym słowem:) Do tego klinika jest œwietnie wyposażona w sprzęt do niezbędnych badań i nie ma potrzeby jeŸdzić po całym mieœcie. Gdyby nie pomoc tych Państwa myœlę że mojej Prażynki by już nie było. Teraz jest w trakcie leczenia i z dnia na dzień jest coraz lepiej:) Dziękujemy!:)
Data
10.04.2014
Autor:
Miasto:
Ania
Koszalin
Moja Kotka Brytyjska 2tygodnie temu urodziła aż 4 Kociaki. Duża w tym zasługa Weterynarza, Pana Błażeja, bo jak tel.nad ranem to odebrał i mnie poinstruował jak mam odebrać poród. A jak pytałam przed porodem 4 innych weterynarzy, to żaden nie będzie pod tel. bo niby wyjeżdża. Także Polecam Pana Orczyńskiego, bo to Weterynarz z Powołania i z Wielkiej Miłoœci do Zwierząt!
Data
24.01.2014
Autor:
Miasto:
Zawilska Natalia
Koszalin
Bardzo dziękujemy za walkę o życie Naszego ukochanego Cywilka! Niestety już niewiele dało się zrobić... Z czystym sumieniem polecamy Pana Błażeja wszystkim którym zależy na zdrowiu Naszych braci mniejszych. Lekarz z prawdziwego powołania, z OGROMNYM SERCEM i odpowiednim podejœciem do zwierzaków !!!
Data
26.03.2013
Autor:
Miasto:
Strona:
Wyjątkowo profesjonalna obsługa!
Data
22.03.2013
Autor:
Miasto:
Panie Błażeju chciałbym aby Lekarze medycyny mieli takie podejście i tyle serca do ludzi ile Pan ma do zwierząt, naprawdę... Dziękuję za pomoc mojemu psiaczkowi Kajtkowi. Jego obrażenia były tak ciżkie, że nie udało się go uratować ale dziękuję za okazane serce i zaangażowanie.
Data
28.01.2013
Autor:
Miasto:
Basia
Koszalin
Ogromnie dziękuję Panu dr. Błażejowi i asystentce Pani Danusi za rewelacyjną spostrzegawczość,szybką reakcję i fachową opiekę dzięki której moja kochana sunia żyje. Wiem że zrobicie wszystko żeby nasze zwierzęta cieszyły się zdrowiem.Wiem również że troszczycie się o nie jak o swoje i dlatego nie wyobrażam sobie innej lecznicy niż Wasza. Zawsze i wszędzie będę ją polecać. Jeszcze raz dziękuję.
Data
21.05.2012
Autor:
Miasto:
Martyna
Koszalin
bardzo pomógł moim chomikom. Inni weterynarze mnie zignorowali. Bardzo miły
Data
10.04.2012
Autor:
Miasto:
Anto
Koszalin
Polecam dra Błażeja Orczyńskiego. Wspaniały fachowiec, który pomógł mi wyleczyć mojego pieska, gdy inni lekarze mieli problem z postawieniem właściwej diagnozy. MIKI przestał cierpieć i szybko wrócił do zdrowia.
Data
19.01.2012
Autor:
Alicja
Dziekuję Panie Doktorze za uratowanie zycia Mojemu Pikusiowi, tylko Pan w Koszalinie postawił prawidłową diagnoze, jeszcze raz dziekuję. Jest Pan Najlepszy.
Data
23.09.2011
Autor:
Olka(kroliczek)
Polecam!! Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Fachowa obsługa, szeroki zakres usług, miła atmosfera i podejście do zwierząt sprawia, że nasze zwierzątka czują się tam bezpiecznie. Oni są po prostu przyjaciółmi zwierząt. Nie ma się nad czym zastanawiać tylko w razie problemu szybko zgłaszać się do dra. Nawet w momencie gdy przychodnia jest zamknięta, on wam pomoże.
Data
23.09.2011
Autor:
Miasto:
Aneta
Koszalin
Polecam Pana Błażeja z całym przekonaniem. Jest super lekarzem, wielkim przyjacielem zwierząt i fachowcem wysokiej klasy. Korzystam z Jego usług od dawna. Zawsze przemiły kontakt i wiedza na najwyższym poziomie. Pozdrawiam
Data
15.08.2011
Autor:
Miasto:
beti
koszalin
Najlepszy fachowiec w okolicy miła i sympatyczna Pani Danusia dodaje lej lecznicy świetności.Naqprawdę polecam, a jednocześnie dziękuję.
Data
09.08.2011
Autor:
Miasto:
me
k-lin
polecam,kolejek nie ma więc przyjmują od razu,jeden z lepszych weterynarzy w Koszalinie,nie zdzierają kasy więc tym bardziej polecam wszystkim
Data
04.08.2011
Autor:
Miasto:
Kris
Koszalin
Nasz piesek leczony jest w tej Przychodni od kilku lat. W żadnej lecznicy nie spotkałem się z tak sympatyczną i fachową obsługą. Wszystkie badania na miejscu.
Bardzo polecam wszystkim dra Orczyńskiego.
Data
02.02.2011
Autor:
Miasto:

Koszalin
Prawdziwy przyjaciel zwierząt z ogromnym sercem, nie można sobie wyobrazić lepszej przychodni. Polecam z pełnym przekonaniem, że kto raz tam zawita, zostanie stałym "pacjentem" tej ciepłej przychodni.Gratuluję.
Data
23.01.2011
Autor:
Miasto:
Dorota
Koszalin
Moje psy są od kilku lat pod opieką tej lecznicy,wszystkim polecam ;) Pozdrawiam ;)
Data
07.01.2011
Autor:
Miasto:
Strona:
Lecznica godna zaufania z fachowym personelem. Serdecznie polecam :)
Data
19.12.2010
Autor:
Miasto:
Artur Stachura
Koszalin
Korzystam z usług dra Orczyńskiego od ok. ośmiu lat, i nigdy mnie nie zawiódł. Wysoki poziom wiedzy i umiejętności idzie w parze z nadzwyczaj życzliwym i przyjaznym podejściem, zarówno do pacjentów jak i do właścicieli :-) Te same cechy posiada asystentka, Pani Danka.
Z przekonaniem polecam tę przychodnię.
Data
06.12.2010
Autor:
pleplak
Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, inni mogą sie od Niego uczyć i podejścia do zwierząt, wiedzy i praktyki. A Pania Danka, najwspanialsza asystentka. Jestem pod wrażeniem tej Przychodni. Na pewno tylko tam bede leczyć swoją Tosię. Pozdrawiam
Data
05.12.2010
Autor:
Miasto:
Maria
Koszalin
Najlepszy lekarz i przyjaciel zwierząt w Koszalinie, wspaniały człowiek -
POLECAM
Data
03.12.2010
Autor:
Miasto:
Strona:
Najlepszy lekarz ever
Data
01.12.2010
Autor:
Miasto:
Strona:
Błażej Orczyński
Koszalin
www.weterynarzkoszalin.com.pl
Zapraszam serdecznie do wpisywania się!
Pozdrawiam
C 2010 PRYWATNA PRAKTYKA WETERYNARYJNA Błażej Orczyński Łukasz Maciejewski Projekt